1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Serwis Toyota Poznań


Toyota Poznań Ukleja to nie tylko nowoczesny salon sprzedaży aut nowych oraz używanych. To przede wszystkim autoryzowany, w pełni kompleksowy i profesjonalny dział posprzedażny - serwis mechaniczny, serwis blacharsko – lakierniczy, autodetailing, sprzedaż części zamiennych i akcesoriów, usługi „Podstawowej Stacji Kontroli Pojazdów” oraz własna pomoc drogowa. Odkąd pojawiliśmy się na rynku motoryzacyjnym w 1978 r. stale się rozwijamy i poszerzamy zakres naszej działalności. Jako Autoryzowany Dealer Toyoty świadczymy usługi w zakresie wykonywania przeglądów okresowych, wszelkich napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, sprzedaży części zamiennych i akcesoriów, dedykowanych dla samochodów marki Toyota.

 

 

Kontakt Suchy Las


Kontakt Serwis Toyota Poznań - Suchy Las:


Jacek Michalski

Dyrektor Serwisu
Telefon: +48 61 811 75 80
+48 660 697 493

jacek.michalski@toyota-ukleja.pl
Dariusz Komisarek

Kierownik ds. Serwisu
Telefon: +48 61 811 75 81
+48 539 867 461

dariusz.komisarek@toyota-ukleja.pl

 


Adam Andryszak

Doradca ds. Serwisu
Telefon: +48 61 811 75 75

adam.andryszak@toyota-ukleja.pl
Tomasz Muszyński

Doradca ds. Serwisu
Telefon: +48 61 811 75 79

tomasz.muszynski@toyota-ukleja.pl
Julia Szewczyk

Doradca ds. Serwisu
Telefon: +48 61 811 75 75

julia.szewczyk@toyota-ukleja.pl


Barbara Siekierska

Koordynator działu Business Center
Telefon: +48 61 811 75 75

barbara.siekierska@toyota-ukleja.pl


Krzysztof Drzymała

Diagnosta
Telefon: +48 61 811 75 72

krzysztof.drzymala@toyota-ukleja.pl
Kinga Szyszka

Business Center
Telefon: +48 61 811 75 72

kinga.szyszka@toyota-ukleja.pl
Zofia Michalak

Business Center
Telefon: +48 61 811 75 73

zofia.michalak@toyota-ukleja.pl
Joanna Grześkowiak

Business Center
Telefon: +48 61 811 75 72

joanna.grzeskowiak@toyota-ukleja.pl
 

Autoryzowany Serwis Toyoty w Poznaniu


Toyota Poznań, to również kompleksowe usługi serwisu blacharsko-lakierniczego. W tym przypadku z usług Autoryzowanego Dealera Toyoty mogą również korzystać Klienci samochodów „innych” marek. Podobnie jak w przypadku usług autodetailingu oraz obowiązkowych badań technicznych.


Toyota Poznań Ukleja to przede wszystkim kompleksowy, autoryzowany serwis samochodowy marki Toyota, który realizuje usługi z wykorzystaniem własnego parku serwisowego. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę długoletnich pracowników. Jesteśmy wyposażeni w innowacyjny i specjalistyczny sprzęt oraz narzędzia diagnostyczne. Wszystko to w połączeniu z faktem, że nie korzystamy praktycznie z usług podwykonawców, gwarantuje pełną kontrolę nad przebiegiem naprawy pojazdu na każdym jej etapie. To zdecydowany aspekt, który wyróżnia nas na tle naszej Konkurencji w Wielkopolsce. Dzięki temu, zapewniamy Państwu najwyższy poziom usług , a tym samym całkowite zadowolenie naszych klientów.


Wieloletnie doświadczenie połączone z pasją, ale przede wszystkim ciągłe doskonalenie, to gwarancja naszego sukcesu. Nasi doradcy, mechanicy, blacharze i lakiernicy regularnie uczestniczą w procesach szkoleniowych, organizowanych przez Akademię Toyoty i Lexusa w Warszawie. Szkolenia kończą się trudnymi egzaminami, ale dzięki temu nasza kadra, to wykwalifikowani specjaliści marki Toyota. Zdobyta i pogłębiana wiedza sprawia, że jesteśmy w stanie szybko i bezbłędnie zlokalizować usterkę, co znacznie skraca czas, a przede wszystkim urealnia koszty naprawy. Autoryzowany Serwis Toyota Ukleja w Poznaniu to jakość, zaufanie, innowacje i rozsądne ceny. Realizacja usług w serwisie Toyota Poznań Ukleja sprawi, że użytkowanie pojazdu będzie przyjemne, bezstresowe, ale przede wszystkim bezpieczne. Szanowni Państwo - nam można zaufać.

 

Serwis Toyota Poznań – przeglądy okresowe, naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne oraz powypadkowe


Serwis Toyota Poznań spełnia najwyższe standardy nałożone przez Producenta. Potwierdzeniem tego są certyfikaty TSM (Toyota Customer Service Management). Serwis mechaniczny zdobył swój certyfikat kilkanaście lat temu, a każdego roku poddawany jest zewnętrznemu audytowi. Certyfikat TSM został również uzyskany w serwisie blacharsko – lakierniczym. W tym przypadku jesteśmy jedynym dealerem Toyoty w Wielkopolsce, który taki certyfikat posiada! Toyota Poznań, to dwie lokalizacje serwisów mechanicznych. Pierwszy jest zlokalizowany w Suchym Lesie, przy ulicy Obornickiej 132. Drugi natomiast w Poznaniu, przy ulicy Zawady 38.


Wykonujemy przeglądy okresowe, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, wymianę kół / opon wraz z ich przechowaniem, obowiązkowe badania techniczne samochodów do 3,5t, montaż akcesoriów oraz kompleksowy serwis klimatyzacji. Dodatkowo, w serwisie Toyota Poznań Zawady oferujemy pełną gamę usług w zakresie autodetailingu. Serwis blacharsko – lakierniczy zlokalizowany w Złotkowie, przy ul. Obornickiej 14 oferuje kompleksowe naprawy powypadkowe. Współpracujemy z największymi ubezpieczycielami w Polsce. W naszym obiekcie przeprowadzimy pełną procedurę likwidacji szkody, a jej rozliczenie wykonamy w trybie bezgotówkowym.


Dajemy gwarancję na zakupione i zamontowane części oraz na wykonywane usługi. Posiadamy innowacyjne wyposażenie w tym specjalistyczne urządzenia, narzędzia diagnostyczne i pomiarowe najwyższej klasy, dedykowane marce Toyota. Nasi pracownicy, to wykwalifikowani mechanicy, blacharze, lakiernicy oraz doradcy techniczni. Przed rozpoczęciem każdej naprawy definiujemy zakres usług, czas ich trwania oraz cenę w oparciu o transparentny cennik. Dla samochodów pogwarancyjnych dedykujemy specjalny program Serwis Dobrych Cen, który pozwala na uzyskanie rabatu do 30%. O pojazdy naszych klientów dbamy, jak o własne. Wykonany u nas przegląd lub naprawa, w szczególności również powypadkowa, pozwoli uniknąć przykrych niespodzianek podczas podróży. Zapewni Państwu komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo podczas użytkowania swojego pojazdu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub bezpośredniego.

 

Dlaczego warto wybrać autoryzowany serwis Toyota Ukleja w Poznaniu?


Każdemu kierowcy zależy na tym, aby powierzyć swój samochód w ręce profesjonalistów. Autoryzowany Serwis Toyota Poznań to zespół ekspertów, zapewniający wysoką jakość, solidność oraz bezproblemowy kontakt osobisty. Pracujemy na najwyższej klasy sprzęcie, przy użyciu oryginalnych części z dostępem do aktualnej i pełnej wiedzy serwisowej. Regularna obsługa serwisowa pozwala na zachowanie pełnej gwarancji Producenta. Dzisiaj mogą się Państwo cieszyć spokojem gwarancyjnym, nawet w przypadku samochodów, które utraciły już podstawową gwarancję Producenta. Szczegółów dowiedzą się Państwo u naszych doradców, pytając o przegląd w wariancie „Relax”.


Nasz Autoryzowany Serwis Blacharsko-Lakierniczy w Złotkowie koło Poznania przeprowadzi dla Państwa kompleksową likwidację szkód komunikacyjnych. Wykona naprawę przy użyciu najwyższej klasy wyposażenia, zastosuje oryginalne części zamienne (zależy od opcji zawartej polisy ubezpieczeniowej), z pełnym zachowaniem technologii Producenta, przy wykorzystaniu najlepszych materiałów lakierniczych i pomocniczych. Każda naprawa poddawana jest szczegółowej kontroli jakości, zarówno na poszczególnych etapach oraz po jej zakończeniu. Na życzenie Klienta oferujemy na czas naprawy samochód zastępczy.


Jako ASD Toyota Poznań świadczymy także usługi polegające na sprawdzenia samochodu przed zakupem, co pozwoli Państwu na podjęcie świadomej decyzji. W pracy kierujemy się etyką zawodową. Każdy Klient jest dla nas najważniejszy, ponieważ to dzięki naszym Klientom możemy się ciągle rozwijać i ciągle doskonalić, dopasowując usługi do wymagań rynku. Właśnie teraz jako pierwszy serwis Toyoty w Polsce, wdrożyliśmy dla naszych Klientów usługę Online Service Booking. Dzięki tej usłudze, bez kontaktu z Doradcą, w dowolnym czasie - mogą Państwo sami umówić się na przegląd do naszego serwisu. Już teraz zapraszamy do skorzystania z tego innowacyjnego narzędzia .

 

Toyota Service Booking


Nasze 45 - letnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać największym wymaganiom i potrzebom, nawet najbardziej wymagających osób. Gdzie serwisować i naprawiać swoją Toyotę? Tylko w serwisach Toyota Poznań Ukleja.


Dziękujemy naszym obecnym Klientom za współpracę i zaufanie, którym nas obdarzyli.