Sprawdź promocje!
Umów się na jazdę próbną
Konfiguruj swoją Toyotę
Umów się na przegląd

Legendarna niezawodność Toyoty

Poznaj wszystkie fakty

Legendarna jakość marki Toyota wynika z naszej filozofii nieustającego udoskonalania. Wszystkie auta tworzymy z najwyższą dbałością o szczegóły. Dzięki temu kierowcy wybierający Toyotę zawsze mogą mieć pewność, że poruszają się bezpiecznym samochodem, który oferuje spokój umysłu i komfort użytkowania przez długie lata. Niezawodność Toyoty znajduje odzwierciedlenie zarówno w oficjalnych rankingach niezależnych instytutów badawczych, jak i w testach przeprowadzanych w najbardziej ekstremalnych warunkach.

J.D. Power 2018

Amerykańska firma, która w rankingu IQS (Initial Quality Study) ocenia niezawodność fabrycznie nowych samochodów w ciągu pierwszych 90 dni od daty zakupu.

W najnowszym rankingu najcenniejszych marek świata przygotowanym przez opiniotwórczy magazyn Forbes Toyota ponownie zajęła najwyższą lokatę w branży motoryzacyjnej, a w ogólnym zestawieniu znalazła się na 9. miejscu pośród takich firm, jak Apple, Google, Microsoft, Amazon i Facebook. Wartość marki wzrosła o 9% w ciągu ostatniego roku i została oszacowana na 44,7 mld dolarów.

Najcienniejsze marki motoryzacyjne w 2018 roku według Forbesa Najcienniejsze marki w 2018 roku według Forbesa

Ranking wartości marek BrandZ 2018

W rankingu stu najbardziej wartościowych marek BrandZ™ opublikowanym przez firmę badawczą Kantar Millward Brown Toyota po raz 6. z rzędu i 11. w historii zajęła pierwsze miejsce wśród marek motoryzacyjnych. W uzasadnieniu podkreślono renomę, jaką cieszy się Toyota wśród swoich użytkowników, jakość i niezawodność jej produktów oraz rozwój technologii i dominację na rynku hybryd.

Ranking BrandZ 2018

Consumer Reports 2017

Największe badanie niezawodności w Stanach Zjednoczonych opracowywane przez wpływową organizację konsumencką.

Toyota i Lexus po raz kolejny dominują w rankingach niezawodności, zajmując dwa pierwsze miejsca. 14 modeli Toyoty uznanych za najmniej awaryjne auta na drodze.

Miejsce w 2018 r. Zmiana od 2016 r. Marka Ilość modeli Największa ilość usterek Średnia ilość punktów Najmniejsza ilość usterek
1
1
Toyota
14 Tacoma 80 86
2
1
Lexus
8 GX 77 ES
3
2
Kia
7 Sportage 71 Niro

2017 What Car?

Największy brytyjski portal, który od 40 lat pomaga klientom w podjęciu decyzji zakupowych zapytał ponad 14 tysięcy kierowców o problemy, które mieli ze swoim autem w ciągu ostatniego roku.

Miejsce Marka Wynik
1 Lexus 0.0%
2 Mitsubishi 0.0%
3 Toyota 0.0%
4 Suzuki 0.0%
5 Alfa Romeo 0.0%

W rankingu What Car? Lexus zajął pierwsze, a Toyota trzecie miejsce. Dodatkowo, model AYGO okazał się najmniej awaryjny spośród aut miejskich.

Toyota to największa marka motoryzacyjna na świecie.

Interbrand Logo

Wieloletnie doświadczenie, innowacyjne technologie oraz konsekwencja w oferowaniu najbardziej dopracowanych samochodów pozwoliła nam po raz czternasty z rzędu zająć pierwsze miejsce na liście najcenniejszych marek motoryzacyjnych na świecie według raportu Interbrand. W globalnym zestawieniu Toyota uplasowała się na wysokim siódmym miejscu, wyprzedzając marki takie jak Facebook, Disney czy Intel.

Toyota :: Raport Best Global Brands 2017

Wybór Kierowców 2017

Pierwszy polski niezależny program badań satysfakcji kierowców oceniający niezawodność samochodów.
1

1. miejsce Toyoty
jako najbardziej niezawodnej
marki w Polsce

0.0%

91.5% polskich użytkowników
Toyoty przyznaje swoim autom
maksymalną ocenę
za bezawaryjność

  • Prius
  • Auris
  • Verso

Prius, Auris i Verso
uznane za najbardziej niezawodne
modele Toyoty w Polsce

Koszty eksploatacji

Toyota
Portal yourmechanic.com skupiający sieć amerykańskich profesjonalistów porównał 10-letnie koszty użytkowania samochodu i umieścił Toyotę na szczycie listy producentów najtańszych w utrzymaniu samochodów.

Milion kilometrów PriusaWokół hybryd pojawiło się wiele mitów, ale prawdą jest, że nawet tak innowacyjna technologia jak napęd hybrydowy Toyoty pozwala cieszyć się bezproblemową jazdą przez długie lata. Potwierdzić to może Manfred Dvorak, taksówkarz z Wiednia, który przejechał Toyotą Prius milion kilometrów. Samochód nigdy się nie zepsuł i nie wymagał wymiany baterii. Wciąż porusza się po ulicach Wiednia w pełni sprawny.

Toyota Hilux - NiezniszczalnaUwzględnianie Toyoty Hilux w zestawieniach bezawaryjności jest praktycznie nie fair wobec innych marek. No bo jak można dorównać samochodowi, który wytrzymał pożar, powódź czy wyburzenie budynku, albo stał się pierwszym autem, które dotarło na biegun północny?

Dowiedz się więcej

Toyota w rankingach niezawodności Toyota w rankingach niezawodności Wielokrotnie potwierdzona doskonałość 25 lat Toyoty w Polsce 25 lat Toyoty w Polsce Poznaj historię sukcesu Toyota liderem rankingu niezawodności Toyota liderem rankingu niezawodności „Wybór Kierowców 2016” TOYOTA PROACE VAN TOYOTA PROACE VAN Przełom w segmencie aut użytkowych Toyota utrzymała pozycję lidera Toyota utrzymała pozycję lidera Wyniki sprzedaży aut na świecie w 2015 r.  Toyota najbardziej niezawodną marką motoryzacyjną Toyota najbardziej niezawodną marką motoryzacyjną Raport TÜV 2016 Toyota zwycięzcą rankingu Consumer Reports Toyota zwycięzcą rankingu Consumer Reports Sprawdź tegoroczne zestawienie